Yazar: Zeynep Selvili Çarmıklı
Yayınevi : İnkılap Kitabevi
Zeynep Selvili Çarmıklı’nın ilk romanı olan Pembe Fili Düşünme adlı kitabı bir çok okuyucu tarafından beğeni toplamayı başardı. Okuyucular kitaba büyük bir ilgi gösterirken Pembe Fili Düşünme PDF ekitapları da internette trend olmayı başardı. Bir çok kitap kitap satış sitelerinde en çok incelenen kitap ve haftanın en çok satan kitapları kategorisine de giren Pembe Fili Düşünme romanı bir solukta okuyacağanız sürükleyici romanlardan. Okurlar da kitabın satıldığı bir çok internet sitesinden kitabı olumlu yorumlara boğdu. Okurlar kitap için “Bir günde okunacak kitaplardan” benzetmesinde bulundu. Kitaptan bu kadar bahsettiğimiz yeter, şimdi gelin kitap tanıtımına bir bakalım ve ardından kitabı pdf olarak indirip okumaya başlayabilirsiniz.

Pembe Fili Düşünme Ekitap PDF Tanıtımı

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o süre dev gibi, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O denli süre nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde almış olduğum kitabı da düşünebilirim. Pembe fili düşünme. Çok heyecanlıyım adım atmak için. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünmemem lazım. Acaba kaç kere düşündüm? Pembe fili düşünme.

Bu şekilde de düşünmemem lazım galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu. Pembe fili düşünme. Of kaç dakika oldu acaba? Pembe fili düşünme. Dakika tutmayı unuttum galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Acaba telefonum nerede? Kılıfı da pembe! La la la la. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.

TELİF HAKKI: Herhangi bir telif hakkı durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 24 saat içerisinde kalıcı olarak sitemizden silinir.

Leave a comment