Kitap Açıklaması

Hiç kimse için sıradan bir yıl olmayacak, gizemli olan herşey 2020 yılında gün yüzüne çıkacak.

Herşeyden emin, keskin ve kararlı bir yıl bizi bekliyor. 2020 yılı şifreleri çözerken derin mesajlarıyla hayatımıza yön verecek etkilere sahip.
Eli kolu dolu 2020 yılı hepimizin hayatında dönüm noktalarını barındırıyor.
Dünyanın her köşesinde 21. yüzyılın doğum sancılarının başlayacağının altını çiziyor.
Gök kubbede akışı anlatan gezegen dizilimleri dünyanın her köşesinde yer alan bilinmezliklerin kapılarını aralamayı hedefliyor.
Astrolojiye göre hepimizi yeni bir çağın eşiğine getiren gezegenler kimlerin final yapacağını da gösterecek.
Kişisel hayatların yenileneceği bu yıl ülkemizin ve dünyanın gündemi de büyük bir dönüşümden geçecek.
Hayatımızın en iddialı yıllarından biri olmaya aday 2020 yılı dünyanın potansiyelini ortaya çıkaracak.
Bu yılın ana temasında bireysellik var.
Her burç özelinde bu durumu farklı farklı yorumlarken dünya gündeminin de kişisel hayatlardan pek farklı olmadığını göreceğiz.
Adrenalin 2020 yılının her ayında karşımıza çıkacak. Gelişi olaylı gidişi daha da olaylı olan 2020 yılı anlatılmaz yaşanır tadında hayatlarımızı, ülkemizi, dünyayı sarıp sarmalayarak akacak.
Bu yılın heybeti hepimizin başını döndürecek bundan hiç şüpheniz olmasın. Eğer yüz yılda bir yaşanacak gezegen seyrinin altında önünüze gelen fırsatları, olayları iyi konumlandırırsanız büyük sıçrayışı da yapabilirsiniz.

Şunu hiçbir zaman unutmayın, hiçbir şey gereksiz yere sebebiyet vermez. Gökyüzünde ne var ise yer yüzüne o yansır. Koskoca bir yıl, 2020 yılında hayatınızı şekillendirebilirsiniz. 2020 yılının rehberliğinden sizde yararlanarak hayatınızda değişiklikler yapabilirsiniz.

Leave a comment