İçindeki Mucize Kitabı Konusu

Dünyaya ceza çekmeye değil, kendini deneyimlemeye, eğlenerek öğrenmeye, sana verilen akıl ve yetenek ile onu şekillendirmeye geldiğini biliyor musun? Allah “Ol” dedi ve Ol’duk. Her şey bir düşünce ile başladı. Seni Diğer İnsanlardan Ayıran Düşüncelerin, Sen de düşüncelerinle hayatını şekillendirdiğinin farkında mısın?

Düşüncelerin, söylediklerin ve yaptıkların bir duadır ve mutlaka Allah tarafından cevaplandırılır. Bu da senin kaderini şekillendirir. Önemli olan kim olduğun değil, kim olmak istediğin, ne düşündüğündür. Her birimizin yaşam yolculuğu kendi parmak izini taşır. Kendi gerçeğine giden yolculuğa başladığında kendi ihtişamına varacak olan yola da koyulmuş olursun, kendini tanımak kendin için yapabileceğin en yararlı aktivite olabilir. Bu kitapla bu yolculuğa çıkmaya var mısın?

“Ben nasıl ve neden yaratıldım?” “Hayat amacım, misyonum ne? Neden dünyadayım?” “Yaşamımı daha mutlu hale nasıl getirebilirim?” gibi soruların varsa aradığın cevapları bu kitapta bulacaksın.

Gerçek SEN ve ‘İçindeki Mucize’ ile tanışmaya hazır mısın?

Mucize Sensin…

Mucizenin Ta Kendisisin…

Anıl Şehirlioğlu Kitapları

  1. İçindeki Mucize

İçindeki Mucize Kitabı Yorumları

“Daha Çok Kendinle barışık yaşamanı sağlayan bir kitap. Okuduktan sonra kendinizde ki değişimin farkına varacaksınız, kendinizi sevmeye tanımaya başlayacaksınız”

İçindeki Mucize Kitabı Hakkında

İçindeki Mucize Kitabı Sayfa Sayısı : 304

İçindeki Mucize Kitabı İlk Basım Yılı : 2019

Leave a comment