Abdullah Şevki adlı yazarın Kurgu Kültür Merkezi Yayınları’ndan çıkan kitabında bir çocuğun istimara maruz bırakılmasının anlatıldığı ‘öykü’ tepki topladı. Şevki’nin 2013 yılında çıkan kitabı hakkında barolar birliği harekete geçti. Kitap hakkında suç duyurusu yapmaya hazırlanan avukatlar toplatılması için de başvuruda bulunacak.

Abdullah Şevki‘nin yazdığı Zümrüt Apartmanı kitabını okuyanlar büyük şoka uğradı! Zümrüt Apartmanı kitabı pedofili içeren cümleleri büyük tepki çekti! Küçük çocuklara yönelik cinsel imalar içeren Zümrüt Apartmanı kitabı internette araştırılıyor! Abdullah Şevki kimdir, Zümrüt Apartmanı kitabında nasıl ifadeler yer alıyor?

Kurgu Kültür Merkezi Yayınları tarafından yayınlanan Zümrüt Apartmanı kitabı büyük tepki çekiyor! İnternette, sosyal medyada bir anda gündem olan kitap Abdullah Şevki tarafından yazıldı! İçerisinde “pedofili” içerdiği cümleleri tepki çeken kitapta neler yazıyor? Cinsel içerikli cümlelerle büyük tepki çeken Abdullah Şevki, Zümrüt Apartmanı kitabıyla yerden yere vuruluyor. İşte Abdullah Şevki’nin tepki çekmesine neden olan o satırlar…

Pedofili içeriklerden dolayı kitabın bu bölümünü kaldırma kararı aldık. Bu tarz

Leave a comment