Yazar: Ahmet Ümit
Yayınevi : Everest Yayınları
Son bölümüne kadar heyecanla okuyacağınız sürükleyici bir roman olmuş. Yazar Ahmet Ümit yine kendine yakışan gibi mükemmel bir kitaba imza atmış. Kitap için internette bir çok olumlu yorum yapılmış ve okuyucuların neredeyse hepsi okumaya değer bir roman olarak görmüştür. Ayrıca Kırlangıç Çığlığı bir çok ünlü kitap mağazalarında en çok satanlar kategorisine girmeyi başarmıştır. Şimdi öncelikle kitabın tanıtım yazısına bir bakalım. Daha sonra vakit kaybetmeden Kırlangıç Çığlığı adlı bu harika kitabı aşağıdaki pdf indir ve epub indir bölümlerinden indirerek okumaya başlayın!

AHMET ÜMİT – KIRLANGIÇ ÇIĞLIĞI EKİTAP TANITIMI

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

Acıyı görmüş oldum. Gözlerinin ortasında bir çiçek gibi büyüyen irisin önce ağır ağır büzülmesini, ardından çığlık benzer biçimde ansızın patlamasını görmüş oldum. Titreyen dudaklar, bal mumuna dönüşen yüzleri, çöken yanakları, irileşen elmacık kemiklerini, birer mağara gibi derinleşen göz çukurlarını, kurumuş ağızların içinde pelteleşen dilleri gördüm.

Anladım ki benliğimizin farkına vardığımız an, acının pençesinde kıvrandığımız andır.

Çığlık değil, ürperiş değil, evet, nereden geldiğini bilmediğim o yırtıcı iniltiyi kalbimin derinliklerinde duydum. Soluksuz kaldım, boğazım kupkuru, alnım ateşler içinde, garip bir hülyaya kapılmışım benzer biçimde sürüklendim o dipsiz boşlukta. Yaşamın en karanlık sırrıyla yüzleştim.

Karanlığın her aşamasından geçtim, akan kanın sesini duydum, ölümün serinliğini damarlarımda hissettim.

Geçmişin kamburunu çoktan söküp attım sırtımdan.

İnsanın insanı öldürdüğü o ilk ânı görmüş oldum, katilin zafer haykırışını, kurbanın vehamet çığlığını işittim.

Her an uyanmaya hazır o muhteşem dürtüyü bastırmak, insanlığın en masum haline, en saf doğasına dönmemek için senelerce ihanet ettim kendime. Kendimle beraber tüm dünyayı da kandırdım. Nerede ise başaracaktım fakat bırakmadılar, benim adıma onlar öldürmeye başladılar.

İşte bundan dolayı geri döndüm…

TELİF HAKKI: Herhangi bir telif hakkı durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik 24 saat içerisinde kalıcı olarak sitemizden silinir.

Değerli takipçimiz sizde sitemize üye olarak. İçerik paylaşabilir. Dökümanlarınızı Yayınlayabilirsiniz. Sınavınızda kitapindir.online ailesi olarak başarılar dileriz.

Leave a comment