Ejderha Mızrağı Serisi Kitabı Konusu

New York Times çok satanlar listesine giren, fantastik edebiyatın en iyi eserlerinden bu kitap, efsanevi bir macerayı ayaklarınıza getiriyo.

Eski dostlar, hayat onların yollarını ayırmış idi. Şimdi, birbirlerinden gizledikleri sırları olmasına rağmen yeniden birlikteler. Savaş dedikodularıyla gölgelenmiş bir dünyadan söz ediyorlardı. Tuhaf yaratıkların, mitik varlıkların, efsanevi yaratıkların hikâyelerinden söz ediyorlardı.  Bir gün karşılaştıkları, büyülü kristal asa taşıyan, kederli ve güzel bir kadın onları gölgelerin derinliklerine götürüp hayatlarını sonsuza kadar değiştirerek dünyanın kaderini şekillendirene kadar birbirinden sakladıkları sırları bilmiyorladı. Kahramanlık onlar için çok uzak bir kavram idi.

Ejderha Mızrağı Serisi Kitabı Yorumları

İnanılmaz bir kitap. Konu çok başarılı bir şekilde işlenmiş ve kahramanlarımızın karakterleri son derece iyi yansıtılmışlar. Kitap’ı okurken sıkılmıyorsunuz konu son derece sürükleyici bir şekilde ilerliyor. Kahramanlarımızın birbirleri ile ilgili diyaloglarından tutun konunun ilerleyişine kadar gerçekten mükemmel bir kitaptı kesinlikle herkese bu harika seriyi okumasını öneririm.

Margaret Weis Kitapları

Ejderhanın Hiddeti: Ejdergemileri Serisi 3. Kitap

İkizlerin Sınavı (Efsaneler Serisi 3. Kitap)

İkizlerin Savaşı (Efsaneler Serisi 2. Kitap)

İkizlerin Zamanı (Efsaneler Serisi 1. Kitap)

İlkbahar Şafağı Ejderhaları ( Ejderha Mızrağı Destanı 3. Kitap

Kış Gecesi Ejderhaları ( Ejderha Mızrağı Destanı 2. Kitap)

Güz Alacakaranlığı Ejderhaları ( Ejderha Mızrağı Destanı 1. Kitap)

Ejderha Mızrağı Serisi Kitabı Hakkında


Ejderha Mızrağı Serisi Sayfa Sayısı : 416-        
Ejderha Mızrağı Serisi İlk Baskı Yılı : 2008

Leave a comment