Şizofren Kitap Özeti


Ne kadar zaman geçtiği önemli değil Ne kadar değiştiğin önemli değil Sessizlik seni çıldırtmaya devam edecek Ve dehşetin soğuk pençesini hissedeceksin.

Psikiyatr Jan Forstner başarısız bir evlilikten ve işini kaybettikten sonra doğduğu yer olan Kahlenberg’e geri döner. Yirmi üç yıl önce, küçük kardeşi iz bırakmadan ortadan yok olmuş, hemen ardından babası bir araba kazasında ölmüştür. Kardeşinin başına gelenlerle ilgili belirsizlik ve babasının korkunç kaybı Jan’ın ruhsal durumunu belirler ve onu rahat bırakmaz.

Kabuslarını geride bırakmayı ve tekrar yaşamaya başlamayı istiyordur, ama klinikteki bir hasta intihar edince, Jan kendisini yirmi üç yıldır gizli kalmış korkunç sırrı açığa çıkaracak olan soruşturmanın içinde bulur…

Şizofren Kitabı Hakkında Yorumlar

“Dorn’un sürekli heyecan veren tarzı tüylerinizi ürpertecek. Okurlar için tam bir zevk.”

-Amazon.de

“Akıcılığı ve hızlı temposuyla sıra dışı bir roman.”

-Bookreporter

“Sizi ele geçiriyor, şaşırtıcı ve nefes kesici. Okurlara tavsiyemiz!”

-Hörzu

“Wulf Dorn ikinci kitabında da okurlara uykusuz geceler geçirtmeyi başarmış görünüyor. (…) Beni baştan sona heyecanlandıran, sıra dışı bir macera.”

-Uwe Madel

“Wulf Dorn Alman polisiye yazarlarından çok azının farklı bir şekilde heyecanlı, sürükleyici eserler yazabildiğinin bilincinde. Okur, kitabın sonuna dek karanlıkta el yordamıyla ilerliyor. Sonu da oldukça şaşırtıcı ve heyecanlı. Bu polisiye filme çekilmeye değer.”

-Academic World

Şizofren Kitabı Hakkında

Şizofren Kitabı Sayfa Sayfa Sayısı: 398

Şizofren Kitabı Basım Yılı: Mart 2016

Leave a comment