20 adımda hayatınızı değiştirmek mümkün!

Kararlı davranmak ve kendinize inanmakla ilk aşamasına başlayabilirsiniz.

Hiçbir şey yemeden veya içmeden de kilo alabileceğinizin farkında mısınız?
İstediğiniz kiloya ulaşmak amacıyla defalarca diyet uygulamaları kullandınız mı?
Servet değerinde para harcadığınız spor merkezlerine sadece birkaç hafta devam edebildiğiniz gerçeği sizi üzüyor ve sıkıyor mu?
Aynı şeyleri bir çok kez yapmaya gücünüz var mı?
Sizce bu çabalar yeteri kadar yorucu ve hatta moral bozucu değil mi?

Bu sorrulara cevabınız evet ise size harika bir haberim var. Çünkü ben diyet yapmanızı ya da spor salonlarına gitmenizi istemiyorum. Evinizin rahat içerisinde dilediğiniz kadar spor yapabilir, kalorileri hesaplamadan, gönlünüze göre yemek yiyebilirsiniz.

Ben tam da bu şekilde yapıyorum çünkü. İki çocuğu olan sıradan bir iş kadınıyım. Öyle sırlarım filan da yok. Sadece sıhhatli bir hayat stilim var. Bu kitapta, beslenme yöntemim ve her gün yaptığım spor faaliyetlerinin yanında, basitçe pişirebileceğiniz yemek tariflerini ve spor faaliyetlerini sizlerle paylaşmak istedim. Eğer kitaptaki önerilerimi uygularsanız, emin olun ki ömrünüzün sonuna dek katiyen aç kalmayacaksınız. Hatta birkaç gün içersinde kendinizi daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Haydi işe başlayalım! Vücudumuzdaki yağları yakarak kas ve diğer bölgelerimizi güçlendirelim. Sağlıklı bir metabolizma sahibi olabilmek amacıyla sıhhatli beslenelim.

Kitabın Yazarı: Doris Hofer
Yayınevi: Libros Kitap
Sayfa : 152
Baskı Yılı: 2016

Leave a comment